Dołącz do naszego zespołu!

OneMeter tworzą ludzie z pasją - inżynierowie, developerzy, eksperci w swoich dziedzinach. Chciałbyś nam pomóc w tworzeniu rozwiązania, które rewolucjonizuje rynek energii? Być może potrzebujemy właśnie Ciebie!

Specjalista/Specjalistka ds. obsługi sklepu internetowego i zamówień

OneMeter, innowacyjna firma działająca w branży technologicznej, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego i zamówień.

    Obowiązki:
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień online, w tym fakturowanie i pakowanie produktów.
  • Zarządzanie zwrotami i reklamacjami od klientów.
  • Monitorowanie stanów magazynowych i zamawianie towarów.
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i firmami kurierskimi w celu optymalizacji obsługi zamówień.
  • Wykonywanie codziennych zadań administracyjnych i biurowych wspierających działalność sklepu i firmy.
  • Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office, w szczególności Excel.
  • Mile widziana znajomość systemów do obsługi sklepu internetowego i programów do fakturowania.
  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (do ustalenia).
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole, który ceni sobie współpracę i wspólne dążenie do celu.

Znasz kogoś, kto byłby zainteresowany?

Podziel się z innymi naszymi ofertami pracy!